Katalog Firm

Wałbrzych okna Luch

 • Szczawno – Zdrój, 58-310, ul. Wańkowicza 5, Województwo: Dolnośląskie
 • NIP: 8860040411

Opis działalności

Okna Luch to przedsiębiorstwo, które w swoim fachu trudni się dystrybucją okien spółki Adams. Najwyższej klasy okna proponowane są po względnie niewielkich kosztach. Mamy bardzo konkurencyjne ceny. Wachlarz wytworów jest duży i obejmuje m. in. okiennice PCV, usługi konserwujące, dodatki. Gwarantujemy darmową wycenę kosztorysu, montaż okien i szybki okres realizacji. Ponadto oferujemy korzystne warunki kredytu. Okna Luch to Państwa wsparcie w zakresie okien. Wszystkie formalności załatwiane są w domu, tak aby klient nie potrzebował trwonić czasu. Skontaktuj się się z nami już dziś!

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją firmę

Wałbrzych okna Luch

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 4.5/10 (60 głosów)

Komentarze:

 • Kamila » (raport)

  Wygodnie i profesjonalnie! Zleciłam firmie Okna luch wymianę wszystkich okien w zabytkowym domku, gdzie naprawdę trzeba dać o sklepienia i generalnie zachowanie konstrukcji. Okazało się, że nie było się o co martwić - technika firmy stoi na wysokim poziomie - polecam wszystkim, którzy dotąd nie mogli trafić na godnych zaufania!!

  Data dodania: 27 11 2017
 • Małka » (raport)

  Nie wiem skąd taka niska ocena, mieliśmy ostatnio remont przed zimą i udało się zdążyć ze wszystkim dzięki fachowości Okien Luch:) Bardzo dobry kontakt i przede wszystkim wszystko zrobione w terminie, pozdrawiam:)

  Data dodania: 30 11 2017
 • Żaneta i Tomasz » (raport)

  Zleciliśmy firmie Luch montaż okien i drzwi - polecam firmę za wysoką jakość oraz w miarę przystępne ceny jak na nasze okolice.

  Data dodania: 01 12 2017

Dodaj swój komentarz »